Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

WEB TASARIM

WEB TASARIM NEDİR?

Web tasarım, internet üzerinde kullanıcılarla etkileşimli bir şekilde çalışan web sitelerinin görünümünün ve kullanıcı deneyiminin tasarlanması sürecidir. Web tasarımı, estetik ve kullanılabilirlik ilkelerini birleştirerek kullanıcıların web sitesini kolaylıkla gezmesini, bilgiye erişmesini ve istedikleri eylemleri gerçekleştirmesini sağlar.

Web tasarımı, görsel öğelerin (renkler, tipografi, grafikler vb.) yerleşimi, navigasyon yapısı, içerik düzenlemesi, butonların ve formların yerleşimi gibi unsurları içerir. Ayrıca web tasarımı, kullanıcı dostu arayüzlerin oluşturulması, tarayıcı uyumluluğu, duyarlılık (mobil cihazlarda iyi görünüm), hızlı yükleme süreleri gibi faktörleri de dikkate alır.

Web tasarımı, genellikle web tasarımcıları tarafından gerçekleştirilir. Tasarımcılar, müşterinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun web sitesi tasarımları oluştururken, kullanıcı deneyimi, marka kimliği ve işlevsellik gibi faktörleri göz önünde bulundururlar.

Sonuç olarak, web tasarımı, bir web sitesinin kullanıcılar tarafından beğenilen, etkili ve kolay kullanılabilir bir şekilde sunulmasını sağlayan bir süreçtir.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ile ilgili merak edilenler

Web sitesi için talep ettiğiniz istekler doğrultusunda firmanıza özel en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

Tabi ki, talep ederseniz Domain ve Hosting ürünleri sizin firmanızda kayıtlı olarak kalabilir. Değişim talep edildiği zaman bilgiler istenilecektir.

Web sitesi için ortalama teslimat süremiz 5 – 7 iş günü aralığındadır. 

Tabi ki hizmet gereği 1 yıl boyunca ücretsiz teknik ve tasarım desteği tarafımızca verilmektedir.